МоваRUEN
(044) 229 82 35   (096) 525 17 43
(050) 383 51 01   (093) 321 35 17

Забули пароль?
КОШИК 0 товаров на суму 0 грн з ПДВ.
Спецодежда УкрпрофзащитаСпецодежда УкрпрофзащитаСпецодежда Укрпрофзащита
Новини компанії і галузі
Що змінилось в стандарті EN ISO 374:2016?Що змінилось в стандарті EN ISO 374:2016?
Новий стандарт EN ISO 374:2016 краще відображає сучасний стан промислового виробництва та надає користувачам і спеціалістам з охорони праці чіткіші орієнтири при виборі рукавичок для захисту рук від агресивних хімічних речовин.
Засоби індивідуального захисту для роботи з отрутохімікатамиЗасоби індивідуального захисту для роботи з отрутохімікатами
Захищаючи свій сад або город від шкідників не забудьте захистити себе!
У боротьбі за врожай з численними шкідниками і захворюваннями рослин ми вимушені використовувати різні отрутохімікати. Такі хімікати називаються пестицидами. Вони є токсичними для живих організмів, що харчуються Вашими рослинами. При оббризкуванні дерев та овочів отрутохімікатами необхідно пам’ятати, що великі концентрації пестицидів здатні вразити і Ваш організм також. У листівці, що додається Ви знайдете засоби індивідуального захисту, які Вам можуть знадобитись для підготовки розчинів та розпилення отрутохімікатів.
Каталог нашої продукції
Робочі рукавички
Робочий одяг
Одяг одноразовий та спеціальний
Робоче взуття
Засоби захисту органів дихання
Окуляри захисні
Засоби захисту слуху
Захисні каски
Захисні щитки
Захист від падіння з висоти

Засоби індивідуального захисту в Україні широко використовувалися в промисловому виробництві ще за часів Радянського Союзу. Згубна ідеологія, в центрі якій знаходились не людина та його навколишнє середовище, а план з виробництва більшої кількості продукції, породжувала величезні підприємства з «брудними» технологіями виробництва. У рамках цієї ідеології вважалася нормальною робота людини у шумному цеху, повітря якого отруєно шкідливим пилом або газами. Достатньо було видати людям засоби індивідуального захисту, безкоштовне молоко та відправити їх раніше на пенсію. Те, що ці люди рідко доживали до старості, нікого особливо не хвилювало. Хоч сучасна Україна і намагається стати частиною Європейського союзу, але стара ідеологія ще жива. Нові власники металургійних, машинобудівних, сільськогосподарських та інших підприємств не квапляться інвестувати в «чистіші» технології виробництва продукції, при яких засоби індивідуального захисту стають не потрібні.

Європейський погляд на проблему захисту робочих на виробництві полягає в тому, щоб послідовно виключати вплив шкідливих умов праці на персонал підприємства. Вводяться нові технології й машини, які збільшують продуктивність праці, але у той же час становлять меншу небезпеку  для людей, що працюють поруч, і для екологічної ситуації навколо підприємства. Засоби індивідуального захисту вже не використовуються так масово, як раніше. Багато європейських підприємств підходять до вибору засобів індивідуального захисту селективніше. Вводяться свої внутрішні стандарти на використання засобів захисту, які є набагато жорсткіше у порівнянні з мінімальними вимогами до безпеки праці, що встановлені державою. Власників європейських підприємств менше хвилює питання кількості продукції, що виробляється. Вони більше переймаються питаннями стабільної якості продукції та безпеки виробництва для персоналу та екології регіону.

Компанія Укрпрофзахист, Київ пропонує на ринку України засоби індивідуального захисту, що виробляються такими європейськими компаніями, як Delta Plus (Дельта Плюс), Cerva (Черва), 3M, Univet (Юнівет), Du Pont (Дю Пон), Mapa (Мапа) та Scott (Скотт). У нас Ви не тільки зможете купити європейські засоби індивідуального захисту, але й отримати консультацію з їхнього вибору та використання.

Вибір за професіями
up down
Copyright 2010 - 2020. ТОВ «Укрпрофзахист»
Копіювання матеріалів сайту лише з зазначенням зворотного посилання на джерело.
(044) 229 82 35 (096) 525 17 43
(050) 383 51 01 (093) 321 35 17