МоваRUEN
(050) 383 51 01 (вайбер)
(096) 525 17 43
(093) 321 35 17  
 

Забули пароль?
КОШИК 0 товаров на суму 0 грн з ПДВ.
Укрпрофзахист / Про компанію /

Про нас

«Укрпрофзахист» є спеціалізованою компанією-дистриб’ютором спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, що необхідні для нормальної щоденної роботи і великих промислових підприємств, й логістичних центрів, і муніципальних транспортних парків, й невеликих виробничих чи сервісних компаній.

Продаж засобів індивідуального захисту, що необхідні для щоденної роботи промислового підприємства, суттєво відрізняється від продажу звичайних товарів широкого вжитку. Гарний продавець засобів захисту звичайно має знати свій асортимент продукції, але до того ж він ще повинен мати теоретичні та практичні знання про те, як ця продукція може та повинна застосовуватись. Коли мова йде про безпеку та здоров’я людей, дилетантство може обходитись дуже дорого. Так, уся відповідальність за безпеку людей на виробництві покладена на власника підприємства. Але наскільки важко роботодавцю або його представнику з відділу матеріального забезпечення розібратися у великій кількості існуючих засобів індивідуального захисту.

В компанії «Укрпрофзахист» Ви можете купити спецодяг, робоче взуття, засоби індивідуального захисту виробництва Delta Plus, SIZAM, Cerva, 3М, Univet, Bicap та отримати консультацію з їхнього вибору та використання.

Компанія «Укрпрофзахист» працює з ретельно підібраним асортиментом продукції, який ми добре знаємо, і ми будемо докладати максимум зусиль, щоб персонал компанії завжди був кваліфікованим та надійним помічником для наших клієнтів.

Ми працюємо заради Вашої безпеки!

Вибір за професіями
up down
Copyright 2010 - 2024. ТОВ «Укрпрофзахист»
Копіювання матеріалів сайту лише з зазначенням зворотного посилання на джерело.
(050) 383 51 01 (вайбер)
(096) 525 17 43
(093) 321 35 17