МоваRUEN
(050) 383 51 01 (вайбер)
(096) 525 17 43
(093) 321 35 17  
 

Забули пароль?
КОШИК 0 товаров на суму 0 грн з ПДВ.
Укрпрофзахист / Умови придбання /

УМОВИ ПРИДБАННЯ

1. Замовлення товару

1.1. Оформити замовлення на продукцію, що пропонується на цьому сайті, можна через інтернет-магазин сайту або зв’язавшись з нами по телефонам чи електронною поштою, вказаним у розділі Контакти. Вартість замовлення, що приймається для обробки має бути не менше 200 гривень з ПДВ.

1.2. Для отримання більш детальної інформації про запропоновану продукцію, можна зв’язатись з нами по телефонам, вказаним у розділі Контакти, або відвідати наш офіс за адресом: м. Київ, вул. Новокостянтинівська 4А (провулок Гаванський). В офісі представлені зразки продукції, що пропонуються на сайті.

1.3. За наявності замовленої продукції покупцю виставляється рахунок для оплати та відправляється за наданим електронним адресом чи номером факсу.

1.4. Покупцям юридичним особам необхідно надіслати свої реквізити для правильного оформлення документів та реєстрації податкових накладних.

2. Оплата товару

2.1. Ціна товару на сайті вказується з урахуванням ПДВ. Одиниця продажу може бути штука, пара, упаковка тощо.

2.2. В рядку «Усього з ПДВ» рахунка для оплати замовлення вказується сума, яку необхідно сплатити. Сума оплати не залежить від того, чи є замовник платником ПДВ чи ні. Ця сума не повинна округлятися ні в менший, ні в більший бік.

2.3. Оплата замовлення покупцем здійснюється 100% авансовим перерахуванням коштів на банківський розрахунковий рахунок ТОВ «Укрпрофзахист» впродовж трьох робочих днів з дати виставлення рахунка.

2.4. У випадку, коли оплата за замовлення не надходить впродовж трьох робочих днів з дати виставлення рахунка, наявність товару не гарантується. Перед проведенням оплати після закінчення 3-дневого терміну необхідно зв’язатись з офісом ТОВ «Укрпрофзахист», повідомити про намір здійснити оплату та отримати підтвердження, що товар по замовленню зарезервовано.

2.5. Покупці фізичні особи можуть сплатити рахунки за допомогою інтернет-банкінгу або звернувшись у відділення будь-якого банку. За проведення платежу банки беруть плату, зазвичай в межах 1-3% від суми, що переказується. 

3. Доставка товару

3.1. Доставка продукції по Україні здійснюється за допомогою наступних транспортних компаній-перевізников: Автолюкс, Делівері, Інтайм, Нова пошта, САТ. Доставка продукції по м. Київ узгоджується з покупцем індивідуально. 

3.2. Витрати на доставку товару сплачуються покупцем.

4. Обмін та повернення товару

4.1. Впродовж 14 днів з дня відправки замовлення покупець може обміняти або повернути товар, який йому не підійшов. Обміну або поверненню підлягає товар, що не був у вжитку та, що має оригінальні ярлики та упаковку.

4.2. Витрати на пересилку товару сплачуються покупцем.

Вибір за професіями
up down
Copyright 2010 - 2024. ТОВ «Укрпрофзахист»
Копіювання матеріалів сайту лише з зазначенням зворотного посилання на джерело.
(050) 383 51 01 (вайбер)
(096) 525 17 43
(093) 321 35 17